top of page
Search
  • melodyshowamo

Baterie BM5T do Xiaomi Poco X6 Pro 5G

Wysokiej jakości model przeznaczony do laptopa Xiaomi Poco X6 Pro 5GBM5T baterię jest starannie zaprojektowanym modelem dedykowanym do konkretnego ekwipunek, co zapewnia bezpieczną pracę i pełną sprawność komputera, gwarantuje niezawodność i długi czas pracy.

SzczegółyRodzaj:ZamiennikKompatybilność: XiaomiPojemność: 5000mAhNapięcie: 3.89VTyp ogniwa: Li-PolymerGwarancja: 12 miesięcy (gwarancja producenta)Zabezpieczenia: przed przegrzaniem, przed przeładowaniem, przed nadmiernym rozładowaniemCertyfikaty: CE, RoHSCzas pracy: od 1,5h do 3h - w zależności od trybu pracy oraz prawdiłowego sformatowania baterii (rozładować do 2%, po czym naładować na wyłączonym laptopie do 100%)Wydajne ogniwa Li-Polymer o wysokiej pojemności i bez efektu pamięci są najważniejszą częścią baterii. Ich parametry są dobrane tak, aby gwarantowały długi czas pracy i trwałość. Wytrzymują nawet do 1000 pełnych cykli ładowania zachowując wysoką pojemność.

Zgodne numery części:


Ten produkt jest kompatybilny z:for Xiaomi Poco X6 Pro 5

GInne Sklepy Online:

U.K ------------------------ Xiaomi BM5T Battery

USA ------------------------ Xiaomi BM5T Replacement Batteries

Spain ------------------------ Batería para Xiaomi BM5T

France ------------------------ Xiaomi BM5T Batteries

Italia ------------------------ Xiaomi BM5T Batteria

Deutschland ------------------------ Xiaomi 5000mAh Akku BM5T

Japan ------------------------ Xiaomi 5000mAh 互換用バッテリー

Nederland ------------------------ Accu voor Xiaomi Poco X6 Pro 5G


Wskazówki dotyczące użytkowania baterii:1. Należy rozładować nową pojemność baterii do 5%, nie do 0%, a następnie naładować do 95%, a cyklu 3-4 razy przed normalnym użyciem.2. Nie podłączaj adaptera przez długi czas podczas korzystania z akumulatora. Może to uszkodzić baterię.3. Nie używać baterii ani nie przechowywać w ciepłych lub wilgotnych warunkach.4. Jeśli bateria zostanie odłączona przez długi czas, naładuj ją co najmniej raz w ciągu miesiąca.5. Nie należy demontować, nie rozdrabniać ani przebijać baterii. Nie wolno wyrzucać baterii w ogniu lub wodzie.Ogniwa Xiaomi BM5T gwarantują długi czas pracy, wysoką trwałość i bezpieczeństwo.Zamiennych Baterie do smartfonów i telefonów spełnia lub przewyższa oryginalne specyfikacje OEM, a potężna bateria o rzeczywistej pojemności zapewnia wysoką jakość baterii.Pojemnik na baterie wykonany je+st z najwyższej jakości tworzywa sztucznego i pasuje idealnie, więc możemy się upewnić, idealnie kompatybilna z Twoim sprzętem.Będziesz mógł kupić Baterie do Xiaomi BM5T w najbardziej przystępnej cenie, zapewniamy roczną gwarancję i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy za baterię.


1 view0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


文章: Blog2_Post
bottom of page