top of page
Search
  • melodyshowamo

Zasilacz PA-1700-02 do Acer S220HQL G196WL S190WL

Nasza produkcja Zasilacz Do Acer Acer S220HQL G196WL S190WL przechodzą rygorystyczne testy kontroli jakości. Dlatego gwarantujemy nasze produkty na okres jednego roku, dołożymy wszelkich produktów możemy sprzedać 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Tutaj znajdziesz najlepsze Zasilacz Do Acer PA-1700-02.



Szczegóły

Rodzaj:Zamiennik

Kompatybilność: Baterie do Acer

Wejście: 100-240V 1.8A 50-60Hz

Wyjście: 19V 1.58A/2.1A 40W

Moc: 40W

Gwarancja: 12 miesięcy (gwarancja producenta)

Zabezpieczenia: przed przegrzaniem, przed przeładowaniem, przed nadmiernym rozładowaniem

Certyfikaty: CE, RoHS


Zgodne numery części:

PA-1700-02 DA30D19 ADS-25SG-19-3 19025E


Ten produkt jest kompatybilny z:

Acer ADS-40SI-19-3 19030G ADS-40SG-19-3 19030G

Acer S220HQL G196WL S190WL

Acer Aspire One 360 (D260)

Acer Aspire One 522

Acer Aspire One 722

Acer Aspire One D270

Acer Aspire One E100

Acer Aspire One D255E

Acer Aspire One AOD255 Series

Acer Aspire One AOD255-A01B/B

Acer Aspire One AOD255-A01B/K

Acer Aspire One AOD255-A01B/W Acer Aspire One AOD257 Series Acer Aspire One AOD257-N57DQbb

Acer Aspire One AOD257-N57DQkk

Acer Aspire One AOD257-N57DQrr

Acer Aspire One AOD257-N57DQws Acer Aspire One AOD260 Series Acer Aspire One AOD260-2DGss

Acer Aspire One AOD260-2Dpu

Acer Aspire One D255 Series

Acer Aspire One D255-1134

Acer Aspire One D255-1203

Acer Aspire One D255-2107

Acer Aspire One D255-2136

Acer Aspire One D255-2184

Acer Aspire One D255-2256

Acer Aspire One D255-2301

Acer Aspire One D255-2331

Acer Aspire One D255-2333

Acer Aspire One D255-2509

Acer Aspire One D255-2670

Acer Aspire One D255-2691

Acer Aspire One D255-2795

Acer Aspire One D255-2929

Acer Aspire One D255-2934

Acer Aspire One D257

Acer Aspire One D257

Acer Aspire One D257E

Acer Aspire One D260

Acer Aspire One D260

Acer Aspire One D260-2028

Acer Aspire One D260-2097

Acer Aspire One D260-2203

Acer Aspire One D260-2207

Acer Aspire One D260-2344

Acer Aspire One D260-2365

Acer Aspire One D260-23797

Acer Aspire One D260-2380

Acer Aspire OneD260-2440

Acer Aspire One D260-2455

Acer Aspire One D260-2571

Acer Aspire One happy

Acer Aspire One happy2


Inne Sklepy Online:

U.K ------------------------ Acer PA-1700-02 Adapter

USA ------------------------ Acer PA-1700-02 Replacement Adapters

Italia ------------------------ Alimentatore PA-1700-02 per Acer

Spain ------------------------ Adaptadores para Acer PA-1700-02

France ------------------------ Acer PA-1700-02 Adaptateur

Deutschland ------------------------ Hochwertige Ladegeräte für Acer

Nowoczesny, o wysokiej sprawności, dedykowany zasilacz sieciowy do laptopów Acer S220HQL G196WL S190WL. Idealnie sprawdzi się w domu oraz w pracy, jako zasilacz główny lub zapasowy. Wyposażony w zaawansowane technologie (zabezpieczenia) przeciwprzepięciowe, przeciwprzeciążeniowe przeciwzwarciowe i termiczne, Acer PA-1700-02 jest bezpieczny w użytkowaniu. Cechuje się niskim zużyciem energii i wysoką wydajnością. W zestawie kabel zasilający oraz rzep którym można regulować długość kabla zasilacza. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zasilaczy. W zależności od konkretnej konfiguracji komputera producent mógł zastosować ładowarkę o nieco innej mocy lub rodzaju złącza. Aby upewnić się, że zasilacz będzie w 100% odpowiedni sprawdź poniższe parametry: Moc - możesz sprawdzić wymaganą moc na spodzie laptopa, gdzie oznaczona jest jako Input np. 150W i/lub 19.5V-7.7A. Te same wartości oznaczone są jako Output na zasilaczu dołączonym do laptopa. Wartość mocy w watach lub prądu w amperach nowego zasilacza nie powinna być niższa od zalecanych. Możemy jednak zastosować bez przeszkód zasilacz o wyższej mocy - będzie on mniej obciążony, dzięki czemu będzie się mniej nagrzewał. Napięcie - może różnić się maksymalnie o ±1V od zalecanego przez producenta Wtyk zasilacza - producenci stosują różne wtyki nawet w zasilaczach oznaczonych tym samym modelem. Sprawdź czy kształt oraz wielkość wtyku są odpowiednie Powiązane Produkty: ACDP-160E01 Zasilacz do Sony XBR49X800D 49" 4K Ultra HD TV 180W Zasilacz do Thunderobot 911M-M1A 911-T1A 911GT-Y3/Y2 911-T1/T2 Power Supply 815049-001 A045R031L TPN-CA01 Zasilacz do HP Elite x2 45W USB-C 135W Zasilacz do Acer Aspire ADP-135KB T ADP-180NB BC Zasilacz do MSI GT70 2PC-1043US A13-090P3A Zasilacz do Samsung NP700Z5C-S02US,AD-9019S CF-AA5713AM2 Zasilacz do Panasonic Toughbook CF-19 CF31 CF52 CF-53 CF-53S CF-AA1653A_M2,CF-AA1653A_M3 Zasilacz do Panasonic ToughBook CF-73 CF-29 CF-30

1 view0 comments

Comments


文章: Blog2_Post
bottom of page